Kaminų įdėklai

Pigiai ir greitai sumontuosime kamino įdėklą Šiaulių rajone. Ko gero pigiausi įdėklai Šiauliuose

Kamono įdėklas

Verta žinoti, kad kaminų įdėklai iš nerūdijančio plieno

  •  Verta žinoti, kad kaminų įdėklai iš nerūdijančio plieno yra efektyvus būdas gerinti kaminų būklę bei saugumą.
  •  Jeigu kaminas turi įtrūkimų, lengviausias ir greičiausias būdas sutvarkyti kaminą yra sumontuoti įdėklą. Toks sprendimas padeda išvengti papildomo darbo, susijusio su įrengimo darbais.
  • Kamino įdėklo montavimas ne tik suteikia apsaugą nuo įtrūkimų, bet ir sumažina suodžių bei kondensato kaupimąsi ant lygių įdėklo sienų. Tai yra ypač svarbu, nes tai leidžia ilgiau išlaikyti kamino tvarką.
  • Nerūdijančio plieno įdėklai pasižymi mažu šilumos laidumu ir ilgina kamino tarnavimo laiką. Jie yra atsparūs aukštai temperatūrai, kondensatui bei korozijai, todėl suteikia patikimą apsaugą aplinkai ir kaminui.
  • Net jei dėl kokių nors priežasčių įdėklas būtų pažeistas, vis tiek būtų galima kūrenti krosnį ar pečius, tačiau sukurta apsauga nuo aukštų temperatūrų būtų sumažinta.
  • Svarbiausias privalumas yra apsauga nuo gaisro. Nerūdijančio plieno įdėklas yra saugesnis nei klasikinis kaminas, todėl suteikia didesnį saugumo jausmą Jums bei Jūsų namams.

Kamino įdėklo montavimas

Kamino įdėklai montuojami jau ne vienerius metus ir puikiai žinome, kaip viską atlikti pagal priešgaisrinius reikalavimus. Dažnu atveju, kai atliekamas kamino įdėklo montavimas labai svarbu pagal reikalavimus sujungti detales, jas gerai užsandarinti. Turime specialius įrankius ir patirtį. Kreipkitės ir atliksime viską už jumis.

Kamino įdėjimas

Kamino įdėklo kaina

Suteikiame savo klientams geros kokybės ir kainos paslaugas. Naudojame laiko atrinktus metodus ir gaminius. Suteikiame garantijas ir nuolatinę priežiūrą. Kamino įdėklas kainos susideda iš medžiagų, kamino įdėklo ir sugaišto laiko, bei nuotolio ir sudėtingumo. Konkreti kaina aptariama pokalbio metu. Kamino įdėklo montavimo paslaugas atliekame suteikdami ilgalaikes garantijas. Greitai atliekame darbus.a

Kamino įdėklo privalumai

Kamino įdėklai montuojami, kai atsiranda problema su mūriniu kaminu, pavyzdžiui žymiai sumažėjatrauka, padidėjęs kondensato kiekis, nuodingi dūmai užpildo patalpas, trūksta kamino traukospalaikyti šilumą. Efektyviausias problemos sprendimo būdas – sumontuoti nerūdijančio plieno įdėklą.

Svarbiausia laiku priimti teisingą sprendimą, nes jeigu dūmtraukis – naudojamas intensyviai,anksčiau ar vėliau, vis tiek reikės sumontuoti kamino įdėklą, kadangi be įdėklo, kamino kampuosekaupiasi suodžiai dėl kurių sumažėja trauka bei susidaro kondensatas, kuris lėtai skverbiasi įdūmtraukio sienas, tarp plytų, užšąla, plečiasi ir ardo dūmtraukį.

Suodžiai neišvengiamai nusėda ant paviršiaus, kurie laikui bėgant susiaurina kanalą, sumažindamitrauką krosnyje. Kaminas turi būti periodiškai valomas, tačiau tiek valant kaminą, tiek agresyvidegimo produktų įtaka ir aukšta temperatūra lėtai naikina bei ardo kaminą.

Apvalus kamino įdėklas palengvina valymą, nes kamino vidus tampa apskritimo formos, mažiaukaupiasi suodžiai, kondensatas ir valant patį kaminą – nėra plytų tarpų, bei kampuotų vietų, kurioseužstringa suodžiai. Būna valant keturkampį kaminą gadinasi pats kaminas, nes reikia gerokaidaugiau mechaninio šveitimo šepečiais.

Kamino įdėklas