Kaminų valymas

Pigiai ir greitai sumontuosime kamino įdėklą Šiaulių rajone. Ko gero pigiausi įdėklai Šiauliuose

kaminu vidus

Kamino valymo svarba

Daugumą pavojų, susijusių su dūmtraukiais, kyla dėl netinkamos priežiūros. Pavyzdžiui, sugedus sklendei, dūmai gali būti nukreipti į namus, o ne lauką. Šie dūmai gali apnuodyti anglies monoksidu bei baigtis mirtimi.

Neišvalius kamino, gali atsirasti suodžių ir kreozoto sluoksnis ant kamino sienelių, o tai gali sukelti kamino gaisrą.
Paprastai šie gaisrai trunka ilgą laiką, lėtai naikindami jūsų dūmtraukio struktūrą, tačiau gali įvykti ir stiprus sprogimas, kuris sugriaus jūsų kaminą. Todėl kaminkretys ir jo pagalba yra labai rekomenduojami.

Kaminą rekomenduojama tikrinti ir valyti kasmet, net jei naudojate dujinį pečių. Nors iš pirmo žvilgsnio tai nesudėtinga ir galima atlikti patiems, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte vietoje to pasikviesti profesionalų kaminkrėtį.

Kodėl verta rinktis kaminkrėčio paslaugas?

Kadangi kaminas būna užsikimšęs visokiais suodžiais ir dažnai valomas nuo stogo, valant kaminą kyla didelė susižalojimo rizika.

Valydami patys, rizikuojate nukristi nuo stogo. Net jei esate žmogus, kuris nebijo aukščio ir kuriam patogu būti ant stogo, kamino valymas yra „purvinas“ darbas. Kaminkretys tokiam darbui yra pasiruošęs ir daręs tai šimtus kartų.

Valant, susikaupęs kreozotas ir suodžiai gali patekti į jūsų namus ir sukelti dulkių debesį, padengiantį jūsų grindis ir baldus (ypač jei turite atvirą židinį svetainėje).

Be to, nežinosite konkrečių metodų, kuriuos naudoja kaminkrėtys profesionalas – praleidę net vieną vietą, galite nepastebėti kamino konstrukcijos pažeidimo ir tykančių pavojų.

kamino viduje ugnis